JS24F-XXX-VH 10 Vdc Output AC Current Transducers by J&D
Clearance Pricing
Manufacturer: J&D
SKU: JS24F-XXX-VH
Availability: 13 in stock
Attribute nameAttribute value
Input Rating (A)5, 10, 20, 25, 50, 75, 100, 150, 200
Output10 Vdc
Shape/StyleSplit-Core
Error %2
Opening (greatest dim.)0.9 in (24 mm)