JS24F-XXX-V 5 Vdc Output AC Current Transducers by J&D
Clearance Pricing
Manufacturer: J&D
SKU: JS24F-XXX-V
Availability: 172 in stock
Attribute nameAttribute value
Input Rating (A)5, 10, 20, 25, 50, 75, 100, 150, 200
Output5 Vdc
Shape/StyleSplit-Core
Error %2
Opening (greatest dim.)0.9 in (24 mm)