JS24F-200A-100mA 200A Input Ratio 100mA Output Current Transformer by J&D
Manufacturer: J&D
SKU: JS24F-200A-100mA
Availability: 0 in stock
Minimum Order Quantity is 1
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Input Rating (A)200
Ratio2000:1
Output0.1 A
Shape/StyleSplit-Core
Error %0.5
Opening (greatest dim.)0.9 in (24 mm)