G2CM400V10AL20 Power factor monitoring (cosϕ) in 1- or 3-phase mains by Tele Haase
Manufacturer: Tele Haase
SKU: G2CM400V10AL20
Availability: 0 in stock
Non-Stock Lead Time: 1 Week
Minimum Order Quantity is 1
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Input40~415 Vac 1Φ, 23~240 Vac 3Φ, 40~415 Vac 3Φ
Supply Voltage12~400 Vac
Phase1P2W, 3P3W
ContactSPDT, 2CO
DisplayLED
LEDGreen, Red, Yellow
SeriesGamma
Description
  • Multifunction
  • Fault latch
  • Recognition of disconnected consumers
  • Suitable for VFI (10 to 100Hz)
  • DPDT / 2 change over contacts
  • Width 22.5mm