TR2-24VAC, TR2-110VAC, TR2-230VAC, TR2-400VAC Power Supply Module for GAMMA series by Tele Haase
View spec sheet
Manufacturer:
Tele Haase
SKU:
TR2
Input Rating (V)
Please select
24 Vac
110 Vac
230 Vac
400 Vac
Availability:
0 in stock
Non-Stock Lead Time:
1 Week
Qty:
Add to cart
Minimum Order Quantity is 1
Add to compare list
Email a friend
Products specifications
Attribute name
Attribute value
Product Type
Power Module for GAMMA series
Supply Voltage
24 Vac, 110 Vac, 230 Vac, 400 Vac