E1ZMQ10 24-240VAC/DC Timer Relay by Tele Haase
Manufacturer: Tele Haase
SKU: E1ZMQ10 24-240VAC/DC
Availability: 7 in stock
Non-Stock Lead Time: 1 Week
Minimum Order Quantity is 1
Products specifications
Attribute nameAttribute value
FunctionalityON Delay, OFF Delay, Single shot leading edge voltage controlled, Flasher pause first
Supply Voltage24~240 Vac, 24~240 Vdc