E1ZM10 12-240VAC/DC, E1ZM10 24-240VAC/DC Timer Relays by Tele Haase
Manufacturer: Tele Haase
SKU: E1ZM
Availability: 59 in stock
Non-Stock Lead Time: 1 Week
Minimum Order Quantity is 1
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Supply Voltage12~240 Vac, 12~240 Vdc, 24~240 Vac, 24~240 Vdc
ContactSPDT, 1CO
DisplayLED
LEDGreen, Yellow
SeriesEnya
Description
  • E1ZM10 Features
    • 7 time ranges
    • 7 functions
    • SPDT / 1CO contact
    • Width 17.5 mm