View spec sheet
Manufacturer:
Tele Haase
SKU:
TR3
Input Rating (V)
Please select
24 Vac
110 Vac
230 Vac
400 Vac
440 Vac
500 Vac
Availability:
5 in stock
Non-Stock Lead Time:
1 Week
Qty:
5
Add to cart
Minimum Order Quantity is 5
Add to compare list
Email a friend
Products specifications
Attribute name
Attribute value
Product Type
Power Module for GAMMA series
Supply Voltage
24 Vac, 110 Vac, 230 Vac, 400 Vac, 440 Vac, 500 Vac