RIB2401C Enclosed Relay 10Amp SPDT 24Vac/dc or 120Vac by Functional Devices
Manufacturer: Functional Devices
SKU: RIB2401C
Availability: 0 in stock
Attribute nameAttribute value
Coil Voltage24 Vac/dc, 120 Vac
ContactSPDT, 1CO
Contact Rating10 A