PSK-15W-48-DIN 48 Vdc Single Output Industrial DIN Rail Power Supply by CUI Inc
Manufacturer: CUI Inc
SKU: PSK-15W-48-DIN
Availability: 10 in stock
Product TypePower Supply
Supply Voltage85~305 Vac
Output48 Vdc
SeriesPSK
Description
CUI PSK-15W-48-DIN Internal AC input DC output Power Supply
  • Input: 85-305 Vac
  • Output
    • 48 Vdc
    • 0.32 A
    • 15 W