PSK-15D-5-DIN 5 Vdc Single Output Industrial DIN Rail Power Supply by CUI Inc
Clearance Pricing
Manufacturer: CUI Inc
SKU: PSK-15D-5-DIN
Availability: 5 in stock
Non-Stock Lead Time: Call (303) 772-6100 for Availability
Product TypePower Supply
Supply Voltage85~305 Vac
Output5 Vdc
SeriesPSK
Description
CUI PSK-15D-5-DIN Internal AC input DC output Power Supply
  • Input: 85-305 Vac
  • Output
    • 5 Vdc
    • 3 A
    • 15 W