JC16F-100A-V 5 Vdc Output AC Current Transducer by J&D
Manufacturer: J&D
SKU: JC16F-100A-V
View Quantity Discounts
QuantityPrice
Availability: 0 in stock
Attribute nameAttribute value
Input Rating (A)100
Output5 Vdc
Shape/StyleSplit-Core
Error %2
Opening (greatest dim.)0.6 in (16 mm)