G2ZI20 12-240V AC/DC, G2ZIF20 24-240VAC/DC Multifunction Timer Relays by Tele Haase
Manufacturer: Tele Haase
SKU: G2ZI
Availability: 0 in stock
Non-Stock Lead Time: 1 Week
Minimum Order Quantity is 1
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Supply Voltage12~240 Vac, 12~240 Vdc, 24~240 Vac, 24~240 Vdc