G2IM5AL20 24-240VAC/DC AC/DC current monitoring in 1-phase mains by Tele Haase
Manufacturer: Tele Haase
SKU: G2IM5AL20 24-240VAC/DC
Availability: 1 in stock
Non-Stock Lead Time: 1 Week
Minimum Order Quantity is 1
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Input20 mAac, 20 mAdc, 1 Aac, 1 Adc, 5 Aac, 5 Adc
Supply Voltage24~240 Vac, 24~240 Vdc