E3IM10AL20 230V AC AC/DC current monitoring in 1-phase mains by Tele Haase
Manufacturer: Tele Haase
SKU: E3IM10AL20 230V AC
Availability: 0 in stock
Non-Stock Lead Time: 1 Week
Minimum Order Quantity is 1
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Input100 mAac, 100 mAdc, 1 Aac, 1 Adc, 10 Aac, 10 Adc
Supply Voltage230 Vac
Phase3P4W
ContactDPDT, 2CO
LEDGreen, Red, Yellow
SeriesEnya
Description
Tele Haase E3IM10AL20 230V AC monitors 1-phase AC/DC current, 10A, multifunction, 2 changeover, 230V AC