E1ZMLA10 24-240VAC/DC Load Alternator + Timer Relay by Tele Haase
Manufacturer: Tele Haase
SKU: E1ZMLA10 24-240VAC/DC
Availability: 0 in stock
Non-Stock Lead Time: 1 Week
Minimum Order Quantity is 1
Products specifications
Attribute nameAttribute value
FunctionalityON Delay, OFF Delay, Load Alternator (Pump Changer), Manual OFF, Manual ON, ON Delay
Supply Voltage24~240 Vac, 24~240 Vdc