E1ZI10 Timers - Asymmetric flasher 12-240VAC/DC by Tele Haase
Manufacturer: Tele Haase
SKU: E1ZI10 12-240VAC/DC
Availability: 4 in stock
Non-Stock Lead Time: 1 Week
Minimum Order Quantity is 1
Products specifications
Attribute nameAttribute value
FunctionalityAsymmetric flasher pause first, Asymmetric flasher pulse first
Supply Voltage12~240 Vac, 12~240 Vdc