E1UM230V01 AC/DC voltage monitoring in 1-phase mains by Tele Haase
Manufacturer: Tele Haase
SKU: E1UM230V01
Availability: 10 in stock
Non-Stock Lead Time: 1 Week
Minimum Order Quantity is 1
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Input24 Vac, 24 Vdc, 230 Vac, Supply voltage = Measuring voltage
Supply Voltage24 Vac, 24 Vdc, 230 Vac
FunctionalityUndervoltage, Window Min/Max
Phase1P2W
ContactSPDT, 1CO
LEDGreen, Red, Yellow
SeriesEnya
Description
Tele Haase E1UM230V01 AC/DC Voltage monitor, 1-phase, 230V, multifunction, 1 changeover contact