B6-CO/NO2-10P Carbon Monoxide/Nitrogen Dioxide MS/TP BACnet Toxic Gas Transmitter by ACI
Manufacturer: ACI
SKU: B6-CO/NO2-10P
Availability: 0 in stock
Non-Stock Lead Time: 1-2 Weeks
Minimum Order Quantity is 1
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Gas TypeCarbon Monoxide, Nitrogen Dioxide
Measurement Range0~10 ppm, 0~250 ppm
CommunicationRS485, Serial, BACnet MS/TP
Contact3 SPDT
Supply Voltage24 Vac, 24 Vdc